web tasarım
Hakkımızda – Kayır Elektronik

Hakkımızda

Biz Kimiz?

 

2000 yılında Tahtakale’de faaliyete başladık. Kayır Elektronik olarak elektronik ürün ithalatı yapmaktayız. Sonx markasının birçok ürününü ülkemize Kayır Elektronik markası altında sizlerle buluşturmaktayız. Yeni nesil teknolojik cihazların en kalite ithal ürünlerinin her birini sizlerin beğenisine sunmaktayız. Garantili ve ihtiyaçlarınıza yönelik her çeşit teknolojik cihaz ile hayatınızı kolaylaştırmaktayız.

Konusunda profesyonel uzman kadromuz dünyanın her bir köşesindeki teknolojik gelişmeleri takip etmektedir. Böylelikle sizlerin kullanımınıza ve ihtiyaçlarınıza yönelik teknolojik cihazların ithalatını yapabilmekteyiz. Her geçen büyüyen kadromuz ile dünyanın sayılı ülkelerindeki en yenilikçi çözümler eş zamanlı ülkemize getirebilmekteyiz.

Müşterilerimizi memnun eden her bir pazarlama, satış ve elektronik cihaz, mutlu personellerden geçtiğine inanmaktayız. Kayır Elektronik olarak ekibimizin her bir üyesi bizim için değerlidir. Personelimizin hem kendi gelişimi hem de konusunda uzmanlaşması için, belirli dönemlerde eğitim ve seminer gibi programlara katılımlarını desteklemekteyiz.

 

%100 Müşteri Memnuniyeti

 

Faaliyete başladığımız ilk günden bu yana; sürdürülebilir başarılarımızın temeli birbirine güvenen bir ekip, dinamik bir yapı ve konusunda ciddi bilgi birikimine sahip profesyonellerdir. Hem ithalat süreçlerimizde hem satış ve pazarlama hem de satış sonrasında müşterilerimizin her ihtiyaç duydukları anda bir telefon kadar yakınız. Satışı gerçekleştirdiğimiz her bir ürünümüzün garantisi Kayır Elektronik ile sağlanmaktadır. Sizlere dünyanın en kaliteli ürünleri sunabilmek için var gücümüzle çalışmaya, yenilikleri takip etmeye devam etmekteyiz.

Misyonumuz;

Uzman ve derin bilgiye sahip kadromuz ile dünyanın teknolojisini sizlere en kısa zamanda ulaştırmaktır.

Vizyonumuz;

Kayır Elektronik markasının motive ve dinamik ekibi ile elektronik cihaz ithalatı gerçekleştirmektir.

kayir-elektronik-belge
WhatsApp chat